Вчора у Просторі молодіжних ініціатив відбулося чергове засідання Ліги старшокласників Монастирищини. Модератором заходу виступила координатор Ліги Галина Мурзак.

 Під час зустрічі лідери учнівського самоврядування громади підбивали підсумки та планували подальші кроки своєї роботи, проводили цікаві тренінги з розвитку лідерських якостей і робили ще багато чого цікавого, мотиваційного та надихаючого.

Також, Юлія Лебеденко, президентка Ліги старшокласників і по сумісництву лідер команди «ІDEA» (ліцей «Успіх») із наставницею команди Іриною Возною презентували присутнім Простір молодіжних ініціатив «Вільний простір емоційної гармонії», який їм вдалось відкрити, вигравши грант. А Тетяна Бондарчук провела з лідерами мотиваційний діалог «Мрій», щодо важливості мріяти та працювати над реалізацією своїх мрій, щоб пізніше не втілювати чужі.

 По завершенню заходу відбулась рефлексія з візуалізацією результатів. Учасники засідання висловили вдячність організаторам і спікерам за актуальність та важливість таких зустрічей і побажали присутнім здійснення мрій.

 Підсумовуючи засідання Ліга старшокласників (лідерів) Монастирищини, можна з упевненістю сказати, що наші діти йдуть правильним шляхом. Завдячуючи вірі, підтримці та мотивації педагогів-наставників вони створюють і реалізують дуже багато важливих проєктів, як для своїх закладів, так і для громади в цілому.

Вони – наша гордість і ми пишаємося дітьми Монастирищини та віримо у їхнє світле майбутнє під мирним небом України!