Вимоги до посади: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи. Знання Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про запобігання корупції». Вільне користування основними програмами роботи на комп’ютері, офісними програмами, оргтехнікою, вільне володіння державною мовою.

Оплата праці здійснюється відповідно до Постанови КМУ від 9 березня      2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів».

Перелік документів: заява на участь у конкурсі,  особова картка за формою    П-2 ДС з додатками; 2 фото розміром 4 х 6 см; копії документів:  про освіту, паспорту, ідентифікаційного коду, трудової книжки, військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua.

Документи подаються до відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на офіційній сторінці управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради в мережі Інтернет: https://osvitamon.com за адресою: м. Монастирище, вул.Соборна, 121, за додатковою інформацією звертатись до відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради.

Під час іспиту перевіряються знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу»,  «Про запобігання корупції», а також вимоги законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного структурного підрозділу.