ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОНОРА КРОВІ

14 червня у всьому світі відзначають День донора крові. Зазвичай він передбачає обширну інформаційну кампанію та заклик до дії, але цьогоріч вторгнення Росії на територію України суттєво змістило акцент. Багато чоловіків приєдналися до складу Сил оборони, через що не можуть здавати кров, хоча саме вони роками були регулярними донорами та закривали потребу у крові. Зараз вони захищають країну від ворога. Під час воєнних дій, відколи історія пам'ятає кровопролитні війни, донорська кров була ледь не єдиним способом врятувати бійця, який зазнав поранення з масивною крововтратою у наслідку. В реаліях сьогоднішньої війни, де ворог переважає у силі та техніці, ми, українці в тилу, повинні робити все від нас залежне, аби зберегти життя кожному бійцю. Крім того, варто не забувати й про цивільних, які стають жертвами ракетних та артилерійських ударів - їм необхідна донорська кров. З цього моменту й надалі українці повинні формувати у своїй спільноті та громаді культуру регулярного та безоплатного донорства крові. Саме такою діяльністю уже сім років займаються “Агенти крові”. Зокрема від початку війни вони координували донорів у семи ключових центрах крові та продовжують щодень купувати кровоспинні засоби для ЗСУ.

Детальніше...

Порогових балів для НМТ не передбачено

Український центр оцінювання якості освіти цього року не встановлюватиме порогових балів для Національного мультипредметного тесту.

Про це під час брифінгу сказав в.о. директора УЦОЯО Валерій Бойко, повідомляє ТСН.

Детальніше...

Вступ - 2022:завершується перший етап підтвердження участі в основній сесії НМТ

Сьогодні, 7 червня 2022 року, завершується перший етап підтвердження участі в основній сесії НМТ. Станом на восьму годину 7 червня 2022 року спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ», заповнили понад 214 тис. учасників. В Україні тест готові складати майже 190 тис. осіб, за кордоном – понад 25 тис. 

Детальніше...

МОН: Сертифікація вчителів 2022: перший етап - тестування - відбудеться 10 вересня

Міністерство освіти і науки України затвердило Календарний план організації незалежного тестування професійних компетентностей учасників сертифікації педагогічних працівників у 2022 році. Згідно з планом, цьогоріч незалежне тестування вчителів початкової школи відбудеться 10 вересня.

Тест міститиме 100 завдань із вибором однієї правильної відповіді, на виконання яких буде відведено 180 хвилин. Результати тестування визначатимуть на підставі набраної учасником сертифікації кількості балів за виконання всіх тестових завдань.

Результати тестування та інформацію про допущення/недопущення їх до участі в наступному етапі буде розміщено в кабінетах учасників сертифікації до 28 вересня.

Детальніше...

ОСАННІЙ ДЗВОНИК - 2022

Дорогі учні! Вельмишановні педагоги і батьки!

3 червня в усіх навчальних закладах громади завершується такий непростий 2021/2022 навчальний рік. Він розпочався в період  третього року пандемії, а завершується у грізний час героїчної боротьби українського народу за свою незалежність і територіальну цілісність проти  збройної агресії з боку російської федерації. Усі ці виклики не зруйнували, а  ще більш зміцнили й згуртували освітянську спільноту. Перебуваючи в різних куточках нашої країни та за її межами, учні разом з педагогами продовжили освоєння новітніх технологій і ресурсів, долаючи труднощі, втілювали в життя кращі практики й комунікації  дистанційного навчання. Батьківська громада  відчула потужну підтримку від педагогів, які забезпечили освітній процес і виконання навчальних програм в умовах воєнного стану.

Детальніше...

Вітаємо наших футболістів з перемогою!

1 червня на території Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської міської ради Черкаської області відбулись заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей!

Детальніше...