Пізнавальні будні дитячого табору "Веселка"

Оздоровчий табір «Веселка» з цілодобовим перебуванням дітей 1-4 класів продовжує роботу. Тут кожен день – нова дія, нові фантастичні емоції і враження, нові знання, ігри та веселі пригоди!

Повчальною та захопливою для дітей табору стала екскурсія до місцевої пожежної частини. Під час відвідин діти мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити свою уяву про небезпечну роботу рятувальника, способи гасіння пожеж, рятування людей, тварин та майна. Родзинкою зустрічі для малечі було побачити на власні очі устаткування гаража, механізм і будову пожежних машин, оснащення самих автомобілів. Діти з цікавістю ставили безліч запитань рятувальникам, фотографувалися поруч з технікою.

Детальніше...

 Педагагоги спільно з науковцями навчались методиці подоланню освітніх втрат

05 червня 2024 року управлінням освіти , молоді та спорту Монастирищенської міської ради, КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Монастирищенської міської ради» спільно з командою освітян Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини - Тетяною Махометою, кандидатом педагогічних наук, доцентом, деканом факультету фізики, математики та інформатики, Іриною Тягай, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри вищої математики та методики навчання математики, Наталією Загоруйко, викладачем кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі, Олександром Гембаруком, викладачем-стажистом кафедри прикладної лінгвістики, зарубіжної літератури та журналістики, провели тренінги з подолання освітніх втрат в рамках проєкту «Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат».

Детальніше...

Розпочав свою роботу оздоровчий табір "Веселка"

3 червня на базі Монастирищенського ліцею «Обдарованість» Монастирищенської міської ради розпочав роботу оздоровчий табір з цілодобовим перебуванням «Веселка» для пільгових категорій дітей.

Серед дітей, які цьогоріч вирушили в табір, – діти, які втратили батьків через війну, діти військовослужбовців, діти, які були змушені виїхати з місць проведення бойових дій, діти-сироти тощо.

Детальніше...

Відбувся X фестиваль сучасної хореографії HOLIDAY FEST

В місті Умані відбувся найграндіозніший конкурс,  наймасштабніше шоу сьогодення,  X фестиваль сучасної хореографії HOLIDAY FEST, в якому взяли участь 100 танцювальних колективів з усієї України.

Танцювальний колектив "Елегія" БДЮТ під керівництвом талановитого хореографа Аліни Дзюби також представляв свої  композиції на фестивалі.

Детальніше...

Відбулася нарада директорів закладів освіти

Директори закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти зібралися сьогодні під головуванням начальника управління освіти, молоді та спорту Ніни Завертаної, щоб обговорити важливі питання галузі на кінець 2023-2024 навчального року. В нараді взяв участь міський голова Олександр Тищенко.

Детальніше...

Антон Горовий - Чемпіон області з настільного тенісу!

26 травня в м. Умань відбувся відкритий Чемпіонат області  юнаків та дівчат 2013 р.н та молодших.

В турнірі брали участь 8 найсильніших спортсменів області.
Нашу спортивну школу представляв вихованець відділення настільного тенісу Антон Горовий.

Детальніше...