Відбувся ІІ (міський) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Пера Яцика

3 грудня 2022 року на базі опорного закладу загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5» відбувся ІІ (міський) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 5-11 класів, учасниками якого стали 21 учень із 11 закладів освіти нашої громади. Для 17 учнів 3-4 класів конкурс відбувся у дистанційному форматі.

Учасників конкурсу привітали Завертана Ніна Борисівна, начальник управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради та Залозна Неля Ромуальдівна, директор КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Монастирищенської міської ради". Приємним сюрпризом стало нагородження минулорічних переможців ІІІ (обласного) етапу конкурсу.

Детальніше...

Відбулоя засіданя колегії

Сьогодні важливою подією в освітянській галузі Монастирищенської громади стало укладення Угоди між управлінням освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради та Монастирищенською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України на 2022-2026 роки.

З доповідями на засіданні колегії управління освіти, молоді та спорту виступили начальник управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради Ніна Завертана та голова міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Ірина Милова.

Детальніше...

Онлайн-курс "Сміливі навчати"

Запрошуємо вчителів на онлайн-курс від EdEra про вчителювання в час кризи "Сміливі навчати".

Програма курсу передбачає лекції з практичними порадами, як організувати безпечне навчальне середовище в кризовий час, а також рекомендації психологічної підтиримки вчителів, навчання та взаємодії з дітьми під час війни.

Курс складається з 3 освітніх модулів: "Вчителі", "Учні та навчальний процес", "Школа й колектив в умовах воєнного стану". 

Курс безкоштовний.

Зареєструватися можна за посиланням:  

https://study.ed-era.com/uk/courses/course/1762.

Вчителі отримають понад 50 готових інструкцій та шаблонів, які допоможуть у навчальному процесі в нових умовах. А по завершанню курсу можна отримати сертифікат з підвищення кваліфікації на 6 годин.

Відбувся перший турнір з футзалу на Кубок міського голови

4 грудня в Монастирищенському спортивному комплексі відбувся турнір  з футзалу на Кубок міського голови.

За почесний трофей боролися  відразу 4 команди:

- ДЮСШ «Авангард» Монастирище;

- ДЮСШ Умань;

- ДЮСШ Маньківка;

- СК Жашківська громада.

Учасників змагань вітали директор спортивного комплексу, голова федерації футболу громади Олександр Бойко, директор дитячо-юнацької спортивної школи Олександр Гук та завідувач сектору молоді та спорту Олександр Каплун.

Детальніше...

Якими будуть тести НМТ у 2023 році

У Міністерстві освіти і науки повідомили, якими будуть вступні іспити у вигляді  НМТ у 2023 році.

За  інформацією міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, причиною відмови від ЗНО є перешкоди щодо його організації та проведення через безпекову ситуацію в Україні.
Планується, що вступна кампанія буде проведена за результатами удосконаленного національного мультипредметного тесту. 

Детальніше...

ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ

Сьогодні, 21 листопада, відзначають знакове для українців державне свято – День гідності та свободи. Цього дня з інтервалом у дев’ять років розпочалися два наймасовіші протести в сучасній Україні: у 2004 році – Помаранчева революція, у 2013-му – Революція Гідності.

Детальніше...