Щорічно в жовтні місяці у закладах загальної середньої освіти громади проходить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. У 2023 році цей захід відбувся під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» з метою розкриття учня-читача, патріота України, сприяння реалізації основних пріоритетів Нової української школи, популяризації книгочитання.  Бібліотекарі закладів освіти спільно із класними керівниками провели літературні  вікторини,  виховні години, бібліотечні уроки, конференції, екскурсії, презентації книжкових видань. Для учнів та батьків було презентовано відеопроекти, репортажі про шкільну бібліотеку, виставки-конкурси малюнків, стінгазети.

 За традицією першокласники всіх закладів освіти громади відвідали шкільну бібліотеку. Діти познайомилися з правилами користування бібліотекою, помандрували вулицями книжкового містечка, продемонстрували свої знання народних казок і стали повноправними читачами шкільної бібліотеки.

Під час місячника в більшості ЗЗСО пройшла благодійна акція «Подаруй книгу бібліотеці з власним автографом».       

За результатами надісланих презентацій  для участі в обласному етапі до КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» надіслано матеріали ліцею «Успіх» Монастирищенської міської ради.

Презентацію можна переглянути тут:

https://www.facebook.com/100018134349257/videos/285065847851519?idorvanity=2056006361091752