3 червня на базі Монастирищенського ліцею «Обдарованість» Монастирищенської міської ради розпочав роботу оздоровчий табір з цілодобовим перебуванням «Веселка» для пільгових категорій дітей.

Серед дітей, які цьогоріч вирушили в табір, – діти, які втратили батьків через війну, діти військовослужбовців, діти, які були змушені виїхати з місць проведення бойових дій, діти-сироти тощо.

Сплески енергії, радощів, юності та креативу відчувалися у кожному куточку, дбайливо підготовленої території закладу до зустрічі дітлахів.

Під супровід Державного Гімну України та хвилини вшанування пам’яті полеглих Героїв табірна зміна 2024 року офіційно стартувала.

Відкрили урочистості заступник міського голови Зоряна Заворотна, та начальник управління освіти, молоді і спорту міської ради Ніна Завертана, які побажали усім гарно відпочити, набратися сил на наступний навчальний рік, здобути нових гарних друзів, здоров’я, успіхів та гарних вражень.

Кожен загін презентував загалу свій девіз і речівку.

Урочисте дійство продовжили своїми показовими виступами вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості.

Попереду на дітлахів чекають друзі, нові знайомства, ігри, конкурси, змагання, тематичні вечори, дискотеки, екскурсії, походи.

Відкриття табірної зміни відбулося цікаво та яскраво. Тож сподіваємося, що кожен день, поведений у таборі, буде для діток пізнавальним, корисним та емоційно позитивним.