Пізнавальні будні дитячого табору "Веселка"

Оздоровчий табір «Веселка» з цілодобовим перебуванням дітей 1-4 класів продовжує роботу. Тут кожен день – нова дія, нові фантастичні емоції і враження, нові знання, ігри та веселі пригоди!

Повчальною та захопливою для дітей табору стала екскурсія до місцевої пожежної частини. Під час відвідин діти мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити свою уяву про небезпечну роботу рятувальника, способи гасіння пожеж, рятування людей, тварин та майна. Родзинкою зустрічі для малечі було побачити на власні очі устаткування гаража, механізм і будову пожежних машин, оснащення самих автомобілів. Діти з цікавістю ставили безліч запитань рятувальникам, фотографувалися поруч з технікою.

Також змістовно та приємно пройшов "Вечір печеної картоплі в таборі". "Всього два інгредієнти - картопля та сіль, а яка смакота!!!" - так охарактеризували страву діти.

Також, днями дітлахи побували у "Садибі Остапа» в селі Княжа Криниця, де привітна пані Ольга провела майстер-клас з гончарства та квест " Юні археологи".

Неповторні враження та безліч позитивних емоцій отримали всі.

Дякуємо пані Ользі за гостинність та волонтерській організації" Хвиля добра " за надані матеріали для проведення майстер-класу.

Ось так активно, весело та пізнавально проводять час дітки в таборі «Веселка»!!!