Міська влада завжди приділяє увагу обдарованій молоді та пишається її успіхами. Сьогодні, 18 червня, відбулася традиційна зустріч міського голови Олександра Тищенка з гордістю та майбутнім Монастирищенської громади – випускниками загальноосвітніх навчальних закладів, які нагороджені золотими та срібними медалями. Цього року їх 28 (26 золотих та 2 срібні) – це переможці олімпіад, різноманітних творчих та інтелектуальних конкурсів, змагань.

На зустрічі, також були присутні заступник міського голови Зоряна Заворотна та начальник управління освіти, молоді та спорту Ніна Завертана.

Медалістів привітав міський голова Олександр Тищенко. Під час привітання звучали слова про те, що відзнаки – це результат важкої праці, самовдосконалення та віри у свої сили, а майбутня кар’єра та успіхи будуть побудовані на цих фундаментальних знаннях і досвіді.

«Ці нагороди – показник знань нашої молоді, уваги та піклування батьків, роботи педагогів та загалом усієї освітянської галузі громади. Безумовно, ми покладаємо на таких дітей великі надії, адже вони майбутнє нашої громади, – сказав міський голова Олександр Тищенко. – Будьте активними, здобувайте нові знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на життя, і досягайте поставлених цілей! Нашій громаді потрібні ваші успіхи, ваш оптимізм, віра в майбутнє і прагнення до кращого».

На превеликий жаль, сьогоднішня подія і така важлива сходинка у житті дітей, проходить в умовах війни, але маємо надію, що Україна обов’язково вистоїть, Україна обов’язково переможе і наступні сходинки та важливі кроки у житті наших медалістів будуть в процвітаючій, вільній, щасливій та успішній Україні.

Міський голова вручив медалі, привітав випускників квітами та пам’ятними подарунками, побажав легкої долі, гарного життєвого вибору та мирного неба.

Не порушуючи доброї традиції, за частуванням діти поділилися своїми планами та мріями на майбутнє.

Захід пройшов у теплій та затишній атмосфері, з радісними посмішками від отриманих перемог та з нотками смутку від прощання з незабутніми шкільними роками і безтурботним дитинством.

На добру згадку про зустріч медалісти разом із міським головою зробили спільне фото.