Кожного дня, з ранку і до вечора, дітлахи разом з вихователями беруть участь в різноманітних заходах. Звісно, найулюбленішими розвагами для дітей є веселі ігри, спортивні змагання, цікаві конкурси та екскурсії.

Дуже цікавою була екскурсія до ФП Агрофірма "Базис", яке знаходиться в с. Кочубіївка Уманського району.

Щедро та гостинно, по родинному тепло зустріли діток господарі. Почастували парним молоком, свіжою випічкою. Провели незабутню екскурсію по фермерському господарству.

Діти були в захваті від близького контакту з тваринами, яких могли погладити та почастувати.

Під час екскурсії, Володимир Осадчий, власник підприємства, подарував дітям сувенір - розписаний тубус від снаряду. В свою чергу, вихованці табору передали  отриманий подарунок волонтерам, "Летичівським берегиням", які продадуть його на аукціоні, а кошти спрямують на допомогу ЗСУ.

Також, надзвичайно захопливою стала екскурсія до експозиційної зони "Нова Софіївка" дендропарку Софіївка.

Діти поринули у містичний світ міфічних героїв, величних драконів та фантастичних неземних істот. Це зелений оазис з відчуттям казковості. А драйву враженням додали чудові атракціони.

Спорт-невід'ємна частина відпочинку в таборі "Веселка".

Це і веселі рухливі ігри, і тренування і змагання. Активно долучалися до проведення спортивних заходів тренери-викладачі Монастирищенської ДЮСШ.

Цікаві та змістовні майстер-класи, квести, флешмоби, караоке, концертні програми, ігри та розваги для вихованців табору "Веселка" проводять керівники гуртків БДЮТ.

Розвантажувальний інтенсив до Дня батька провела з дітьми психолог Олеся Борець.

Безліч позитивних емоцій, неймовірних вражень, радісних моментів отримують вихованці табору під час проведення творчих конкурсів, музичних та пізнавальних вікторин, розважальних програм та дискотек. Працівники табору роблять все для того, щоб дітки не тільки активно відпочивали, а і навчалися новому.