Сьогодні важливою подією в освітянській галузі Монастирищенської громади стало укладення Угоди між управлінням освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради та Монастирищенською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України на 2022-2026 роки.

З доповідями на засіданні колегії управління освіти, молоді та спорту виступили начальник управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради Ніна Завертана та голова міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Ірина Милова.

Члени колегії активно обговорили та підвели підсумки виконання попередньої Угоди за 2017-2021 роки.

В обговоренні Угоди взяли участь: директор ліцею –інтернат «Обдарованість» Валерій Молдован, завідувач Попуднянської філії опорного закладу «Монастирищенський заклад загальної середньої І-ІІІ ст. № 2» Монастирищенської міської ради Алла Дудник, голови первинних профспілкових організацій опорного закладу «Монастирищенська спеціалізована школа №5 І-ІІІ ст.» Олена Шведюк та дошкільної установи «Золота рибка» м. Монастирище Світлана Козидра.

Учасниками колегії було обговорено заходи щодо підвищення рівня національно-патріотичного виховання у закладах освіти громади.

Проведено також робочу нараду з розгляду організаційних питань для керівників закладів освіти громади.

На засіданні Ради голів первинних профспілкових організацій закладів освіти громади актуальним стало питання обрання голови Ради ветеранів міської організації Профспілки. Одноголосно обрано Антоніну Належиту та делеговано представників до складу Ради молоді та Ради ветеранів праці Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.