Атестаційна комісія

Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, наказу управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради від 22 березня 2021 року № 26 5 квітня 2021 року розпочала роботу атестаційна комісія ІІ рівня.

Члени комісії розглянули та обговорили атестаційні матеріали педагогічних працівників ОЗ « Цибулівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів», Монастирищенського ліцею-інтернату «Обдарованість», Івахнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Монастирищенського БДЮТу, КУ«Монастирищенський інклюзивно-ресурсний центр», КУ «ЦПРПП ММР» та закладів дошкільної освіти. За результатами засідання були прийняті відповідні рішення.

Атестаційна комісія продовжить роботу 6 та 7 квітня 2021 року.

Детальніше...

02042021 робоча нарада

02 квітня під керівництвом начальника Управління освіти, молоді та спорту Ніни Завертаної  відбулася робоча нарада з працівниками Управління.

Під час наради обговорено питання щодо впровадження дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти громади, дотримання карантинних обмежень та правил внутрішнього трудового розпорядку тощо.

Детальніше...

Світовим співтовариством приділено максимум уваги важливості реалізації заходів, спрямованих на якісне поліпшення ситуації з проблемою дорожньо-транспортної аварійності. 

Генеральною Асамблеєю ООН на 74 сесії схавелена Резолюція А/74/L.86 «Підвищення безпеки дорожнього руху у світі», відповідно до якої 2021-2030 роки проголошено Другим Десятиліттям дій з забезпечення безпеки дорожнього руху. Метою Другого Десятиліття є скорочення кількості смертей та травм у результаті ДТП на 50% до 2030 року.

Детальніше...

Нарада керівників освітніх закладів громади

26 березня освітяни Монастирищенської громади зібралися, щоб розглянути ряд нагальних питань галузі. До обговорення важливих освітніх проблем долучилися міський голова Олександр Тищенко та заступник міського голови Зоряна Заворотна.

Олександр Тищенко вручив грамоту Асоціації футзалу Черкаської області директору Монастирищенської ДЮСШ Олександру Ванцеровському за активну участь у розвитку дитячо-юнацького футзалу Черкащини.

Детальніше...

Битва жанрів

Управління освіти, молоді та спорту щиро вітає вихованку БДЮТ, солістку Зразкового фольклорно-етнографічного ансамблю «РОДОСЛАВ» Ілону Видаєву, яка зайняла І місце у Всеукраїнському дистанційному багатожанровому конкурсі «БИТВА ЖАНРІВ» у номінації «Вокальний жанр». Керівник Наталія Стасюк

Бажаємо нових творчих злетів!

Українські візерунки

Управління освіти, молоді та спорту щиро вітає вихованців БДЮТ, студії образотворчого мистецтва «ЧАРІВНИЙ ПЕНЗЛИК» Любов Наконечну і Сабріну Прудивус за зайняте І місце та Каріну Мусієнко за зайняте ІІ місце у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі «УКРАЇНСЬКІ ВІЗЕРУНКИ». Керівник Олена Дякова.

Бажаємо нових творчих злетів!

Детальніше...