28 квітня - Всесвітній день охорони праці

      Цінність результатів будь-якої трудової діяльності не може бути вище цінності здоров’я та життя працівника. Тому Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до проблем збереження життя та здоров'я людей у процесі трудової діяльності.

Детальніше...

День обкому в Монастирищенській громаді

25 квітня в рамках проведення виїзного Дня обкому працівників профспілки освіти і науки України Монастирищенську громаду відвідали  голова Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Анатолій Стеценко, його заступник Ніна Плясунова  та головний бухгалтер Черкаського обласного комітету Профспілки Світлана Кохан.

Детальніше...

ВІТАННЯ З ВЕЛИКОДНЕМ!

Шановні колеги!

Управління  освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради  та  міська організація Профспілки працівників освіти і науки України  від щирого серця вітають Вас зі святом світлого

Христового Воскресіння!

Детальніше...

Відбулася атестація педагогічних працівників

3-5 квітня 2023 року у  сесійній залі адміністративного приміщення Монастирищенської міської ради  відбулось засідання атестаційної комісії управління освіти, молоді та спорту. Засідання вела начальник управління, голова атестаційної комісії ІІ рівня Ніна Завертана.

Детальніше...

НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЛЬТИПРЕДМЕТНИЙ ТЕСТ - 2023

Третього квітня розпочалася реєстрація учнів 11 класів для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті. Управлінням освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради було організовано вебінар, на якому  відповідальна за організацію ЗНО в громаді Інна Костриця ознайомила заступників керівників закладів загальної середньої освіти з особливостями реєстрації учасників НМТ,організації інформаційної кампанії з питань участі в тестуванні та особливостями  цьогорічного вступу до вищих невчальних закладів.

Детальніше...

Всеукраїнський радіодиктант про мінну безпеку пройде на "Українському радіо"

У вівторок, 4 квітня 2023 року, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки, пройде радіодиктант для дітей молодшої та середньої школи з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами. Диктант звучатиме голосом Пса Патрона із популярного мультфільму.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Міністерство освіти та науки, Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Центр з протимінної діяльності об'єдналися, щоб провести диктант «Спільно до безпеки». Диктант звучатиме на хвилях «Українського радіо». Текст прочитає Михайло Карпань, актор, що озвучує Пса Патрона в однойменному мультфільмі.

Детальніше...