Серед учнів Сатанівського ЗЗСО відбулися змагання з військово-прикладних видів спорту

До Дня Збройних Сил України в Сатанівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ст. серед учнів закладу відбулися показові змагання з військово-прикладних видів спорту. Участь у змаганні прийняли 5 учнівських команд батальйон ім. генерала Кульчицького, 30-та окрема механізована бригада, 53-тя окрема механізована бригада ім. князя Мономаха, 72-га окрема механізована бригада ім. Чорних Запорожців, 14-та окрема механізована бригада.

 Перед початком змагань учасники заходу поклали квіти до меморіальної дошки загиблого Воїна Олександра Кандаурова та хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять Олександра та всіх Героїв, які віддали свої життя за Україну.

Детальніше...

Всі зусилля педагогів Будинку дитячої та юнацької творчості Монастирищенської міської ради спрямовані на формування справжнього громадянина-патріата та збереження духовної гідності.

Вихованці БДЮТ під керівництвом педагогів - наставників активно долучилися до патріотичного проекту "Я ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ!", в рамках якого було створено мурал "З Україною в серці", вивчалися звичаї, традиції і обряди нашого народу, пісні і вірші, виготовлено сотні оберегів, намальовано десятки малюнків і плакатів, написано безліч листів.

Детальніше...

"З УКРАЇНОЮВ СЕРЦІ"

Відповідно Указу Президента України "Про стратегію національно-патріотичного виховання" КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Монастирищенської міської ради" було оголошено про проведення в закладах освіти Уманського  району  творчого конкурсу "З Україноюв серці", приуроченому до Дня Збройних Сил України. З 17 жовтня по  6 грудня 2022 року  учні закладів загальної середньої освіти Монастирищенської громади надсилали для участі у конкурсі свої роботи у номінаціях "Разом до перемоги" (малюнки), "Україна понад усе" (проза), "Ще не вмерла Україна, і слава, і воля" (вірші) та "Говорить сива давнина" (проєкти, презентації).

Детальніше...

Відбувся ІІ (міський) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Пера Яцика

3 грудня 2022 року на базі опорного закладу загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5» відбувся ІІ (міський) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 5-11 класів, учасниками якого стали 21 учень із 11 закладів освіти нашої громади. Для 17 учнів 3-4 класів конкурс відбувся у дистанційному форматі.

Учасників конкурсу привітали Завертана Ніна Борисівна, начальник управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради та Залозна Неля Ромуальдівна, директор КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Монастирищенської міської ради". Приємним сюрпризом стало нагородження минулорічних переможців ІІІ (обласного) етапу конкурсу.

Детальніше...

Онлайн-курс "Сміливі навчати"

Запрошуємо вчителів на онлайн-курс від EdEra про вчителювання в час кризи "Сміливі навчати".

Програма курсу передбачає лекції з практичними порадами, як організувати безпечне навчальне середовище в кризовий час, а також рекомендації психологічної підтиримки вчителів, навчання та взаємодії з дітьми під час війни.

Курс складається з 3 освітніх модулів: "Вчителі", "Учні та навчальний процес", "Школа й колектив в умовах воєнного стану". 

Курс безкоштовний.

Зареєструватися можна за посиланням:  

https://study.ed-era.com/uk/courses/course/1762.

Вчителі отримають понад 50 готових інструкцій та шаблонів, які допоможуть у навчальному процесі в нових умовах. А по завершанню курсу можна отримати сертифікат з підвищення кваліфікації на 6 годин.

Відбувся перший турнір з футзалу на Кубок міського голови

4 грудня в Монастирищенському спортивному комплексі відбувся турнір  з футзалу на Кубок міського голови.

За почесний трофей боролися  відразу 4 команди:

- ДЮСШ «Авангард» Монастирище;

- ДЮСШ Умань;

- ДЮСШ Маньківка;

- СК Жашківська громада.

Учасників змагань вітали директор спортивного комплексу, голова федерації футболу громади Олександр Бойко, директор дитячо-юнацької спортивної школи Олександр Гук та завідувач сектору молоді та спорту Олександр Каплун.

Детальніше...