ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ТА ЛАУРЕАТА І ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ "УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2023"

І тур всеукраїнського конкурсу  «Учитель року-2023» проходив дистанційно, в умовах  дотриманням  заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням  режиму воєнного стану в Україні.

     На всеукраїнській платформі реєстрації учасників Конкурсу, яка проходила  з 28 листопада по 12 грудня 2022 року, зареєструвались 3 освітян Монастирищини у  номінаціях   «Фізична культура»  та  «Початкова освіта» :

 

  •  Семененко Ольга Миколаївна, учитель початкових класів опорного закладу «Монастирищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2».
  • Лабай Наталія Миколаївна, учитель початкових класів Сатанівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.
  •   Маленький Сергій Олександрович, учитель фізичної культури опорного закладу         загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Ліцей «Ерудит» .

Детальніше...

За якими програмами укладаються тести НМТ

 Завдання національного мультипредметного тесту (НМТ) укладаються за програмами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літературиматематикиісторії України, іноземних мов (англійськоїіспанськоїнімецькоїфранцузької), біологіїфізики та хімії, що затверджені у 2018 та 2019 роках.

Детальніше...

Playmath: школярі 5-9 класів, вивчаючи математику, можуть виграти планшети

За ініціативи Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації інтерактивна платформа для вивчення математики GIOS спільно з Українським фондом стартапів започаткувала інноваційний проєкт «PlayMath».

Головна мета – підтримати українських учнів у навчанні та допомогти самостійно опанувати шкільний курс математики в ігровому форматі.

Детальніше...

Викладачі англійської зможуть безкоштовно підвищити кваліфікацію

Новий курс «ESL Teaching Fundamentals» для викладачів англійської вже стартував на онлайн-платформі TalkEn.Cloud.

Курс буде особливо корисним для тих, хто планує розпочати викладацьку діяльність з англійської або вже викладає англійську, але не проти «підтягнути базу».

Детальніше...

Розпочато реєстрацію на участь у сертифікації для вчителів початкових класів

 30 січня 2023 року, вчителі початкових класів, які працюють на відповідній посаді за основним місцем роботи та мають педагогічний стаж не менше двох років, можуть зареєструватися на участь у сертифікації. 

Реєстрація триватиме до 13 лютого 2023 року включно і проходитиме у два етапи:

  • основний (30 січня–05 лютого) – у межах граничної кількостідля кожного регіону;
  • додатковий (06–13 лютого) – у межах загальної граничної кількості.

Детальніше...

НМТ у 2023 році

 Національний мультипредметний тест, за результатами якого відбудеться конкурсний відбір під час вступної кампанії, очікувано буде проведений за схемою 2+1.

     Про це під час презентації моделі НМТ повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

    Зокрема, учасники тестування цього року мають скласти тест, який складатиметься з трьох предметних блоків.

Детальніше...