Привітання зі Всеукраїнським днем бібліотек

Дорогі шкільні бібліотекарі!

Від щирого серця вітаємо Вас зі Всеукраїнським днем бібліотек!

Бажаємо Вам нових ініціатив, цікавих перспективних проектів  при  виконанні свого професійного обов'язку. Нехай ваша праця - праця хранителів людської мудрості - завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!

Міцного всім вам здоров'я, щастя, благополуччя та нових творчих здобутків у вашій благородній справі!

 

Вітання з Днем рацівниів пзашкільної освіти

25 вересня відзначають своє професійне свято працівники позашкільної освіти. 

Позашкілля  надає змогу своїм вихованцям розвивати здібності й таланти у сфері освіти, науки, культури, спорту, технічної творчості. Ми пишаємося тим, що в нас  є унікальна система позашкільної освіти для дітей та шкільної молоді громади. 

Шановні педагоги-позашкільники! Кожен з вас має свій особливий талант, який заохочує дітей до творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку. Ваша відданість професії, душевна щедрість, чуйні серця - благодатні джерела успішної реалізації талантів наших дітей.

Детальніше...

Вітання з Днем фізичної культури і спорту!

Шановні  ветерани спорту і тренери ДЮСШ, вчителі фізичної культури закладів освіти, спортсмени, усі активісти та шанувальники спорту!

Управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради та міська організація Профспілки працівників освіти і науки України щиро вітаю Вас із Днем фізичної культури та спорту – святом прославлених спортсменів, тренерів і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя!

Бажаємо всім Вам міцного здоров’я, особистого щастя,  великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог!

ВІТАННЯ З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради та міська організація Профспілки працівників освіти і науки України вітають педагогічних працівників,учнів та їхніх батьків закладів освіти громади зі святом першого дзвоника – Днем знань!

Детальніше...

З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!

Вітаємо з Днем Української Державності!

Це свято в Україні відзначається вдруге  і пов’язане з утвердженням понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва, столиці Київської Русі й сучасної України. Ми відзначаємо його сьогодні, 28 липня ― у день хрещення Київської Русі й розуміємо, що Українській державності не 30, а понад тисяча років. І ніхто не зможе забрати у нас те, за що боролися і віками будували тисячі поколінь українців.

Детальніше...

Що означають статуси заяв на вступ: пояснення МОН

 Статус заяви відображатиметься після того, як абітурієнт подасть її через електронний кабінет. Це дозволить простежити, на якому етапі його/її заява зараз.

Про це докладно розповіли у МОН.

Статус «Зареєстровано в ЄДЕБО» — заява подана успішно.

Статус «Потребує уточнення вступником» — конкретний ЗВО потребує додаткових даних до заяви – вони відображені у коментарях до статусу.

Детальніше...