Завдання та відповідні на тести ЗНО/НМТ минулих років

У розділі «Відповіді на тести ЗНО» на сайті Освіта.ua розміщено тестові зошити та правильні відповіді до всіх тестів зовнішнього незалежного оцінювання та національного мультипредметного тесту, починаючи з 2011 року, і правильні відповіді до завдань тестів.

Майбутні учасники ЗНО/НМТ можуть роздрукувати тестові зошити за минулі роки для ознайомлення та підготовки до тестування.

ЗАВДАННЯ ТА ВІДПОВІДІ ЗНО/НМТ

Джерело: Освіта.ua 

Шановні колеги!

Управління освіти, молоді та спорту

Монастирищенської міської ради та організація

Профспілки працівників освіти і науки України 

вітають Вас із 

Різдвом Христовим та Новим Роком!   

Нехай наступний рік, вступаючи в законні права,

подарує: гармонію, умиротворення, любов, свято,

теплі обійми, здоров'я, затишок, радість.

Будьте щасливі!  

Тренувальні варіанти для підготовки до мультитесту ЗНО

Сайт ЗНО-ОНЛАЙН пропонує майбутнім вступникам, які планують складати національний мультипредметний тест ЗНО, скористатися новим сервісом з підготовки до мультитесту.

За допомогою сервісу майбутні абітурієнти матимуть можливість ефективно підготуватися до тестування та показати найкращий результат під час вступної кампанії.

На сервісі представлені сім тренувальних варіантів для ефективної підготовки до складання мультитесту.

Вступники можуть щоденно тренуватися, опрацьовуючи відповідні блоки мультитесту з української мовиматематики та історії України.

Детальніше...

Тиждень цифрової освіти

Цифрова грамотність є одним із пріоритетних напрямків розвитку держави. В умовах повномасштабної та гібридної інформаційної війни росії проти України громадянам важливо опиратися ворожій пропаганді, вміти відрізняти фейки та максимально ефективно використовувати цифрові технології для перемоги й особистої безпеки та сприяння сталості розвитку. Під час війни цифрові навички є однією з конкурентних переваг для пошуку віддаленої роботи, апскілінгу або рескілінгу (покращення кваліфікації чи перенавчання). Цифрова грамотність дозволить проживати в країні зручніше: опанувавши цифрові навички, кожен українець зможе отримувати державні послуги онлайн, якісно підвищить рівень життя, впевнено користуватиметься соціальними мережами та Інтернетом.

Детальніше...

Наказ № 92

З наказом № 92 від 15.12.2022 року про запобігання дитячому травматизму під час зимових канікул у 2022-20023 н.р. можна ознайомитися ТУТ

У ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ В ПОПУДНІ ВІДСВЯТКУВАЛИ НОВОСІЛЛЯ ДИТЯЧОГО САДКА

У день Святого Миколая відбулось урочисте новосілля дитсадка, який розташований в приміщенні освітнього закладу  в селі Попудня.

На урочистості завітали  міський голова Олександр Тищенко, начальник управління освіти, молоді та спорту Ніна Завертана, голова міської організації профспілки працівників освіти і науки Ірина Милова.

Детальніше...