Вітаємо з високими нагородами!

Сьогодні міський голова Олександр Тищенко, заступник міського голови Зоряна Заворотна, секретар виконавчого комітету міської ради Світлана Тесленко та начальник управління освіти, молоді та спорту Ніна Завертана вручили освітянам громади почесні відзнаки.

Зокрема, за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та виховані учнівської молоді Подякою Міністерства освіти і науки України було відзначено вчителя хімії Ліцею «Успіх» ЛОЗОВУ Тетяну Вікентіївну.

Детальніше...

Шановні освітяни Монастирищенської громади!

Щиро вітаємо  Вас з професійним святом – святом  добрих, мудрих і достойних людей! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю,  талант і покликання сіяти мудрість та знання, за любов до дітей і рідної землі. Хай завжди будуть успіх і удача  в усіх Ваших починаннях!

Бажаємо Вам, шановні колеги, міцного здоров’я, щастя, благополуччя,  відчуття повноти і неповторності життя,  невичерпних творчих сил, натхнення  на нові здобутки. Нехай кожен день буде добрим, цікавим та яскравим, кожен учень радує Вас своїми досягненнями, а кожна близька людина дарує Вам гармонію та щастя.

З повагою:

Начальник управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради        Ніна Завертана

Голова Монастирищенської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України      Ірина  Милова

Привітання зі Всеукраїнським днем бібліотек

Дорогі шкільні бібліотекарі!

Від щирого серця вітаємо Вас зі Всеукраїнським днем бібліотек!

Бажаємо Вам нових ініціатив, цікавих перспективних проектів  при  виконанні свого професійного обов'язку. Нехай ваша праця - праця хранителів людської мудрості - завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!

Міцного всім вам здоров'я, щастя, благополуччя та нових творчих здобутків у вашій благородній справі!

 

Вітання з Днем рацівниів пзашкільної освіти

25 вересня відзначають своє професійне свято працівники позашкільної освіти. 

Позашкілля  надає змогу своїм вихованцям розвивати здібності й таланти у сфері освіти, науки, культури, спорту, технічної творчості. Ми пишаємося тим, що в нас  є унікальна система позашкільної освіти для дітей та шкільної молоді громади. 

Шановні педагоги-позашкільники! Кожен з вас має свій особливий талант, який заохочує дітей до творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку. Ваша відданість професії, душевна щедрість, чуйні серця - благодатні джерела успішної реалізації талантів наших дітей.

Детальніше...

Вітання з Днем фізичної культури і спорту!

Шановні  ветерани спорту і тренери ДЮСШ, вчителі фізичної культури закладів освіти, спортсмени, усі активісти та шанувальники спорту!

Управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради та міська організація Профспілки працівників освіти і науки України щиро вітаю Вас із Днем фізичної культури та спорту – святом прославлених спортсменів, тренерів і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя!

Бажаємо всім Вам міцного здоров’я, особистого щастя,  великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог!

ВІТАННЯ З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради та міська організація Профспілки працівників освіти і науки України вітають педагогічних працівників,учнів та їхніх батьків закладів освіти громади зі святом першого дзвоника – Днем знань!

Детальніше...