Мобільний застосунок "Вивчаю  - не чекаю"

Із метою забезпечення організації освітнього процесу в початковій школі в інтерактивній формі, неприбуткова організація War Child Holland і громадська спілка «Освіторія» на замовлення Міністерства освіти і науки України розробили інтерактивний мобільний застосунок «Вивчаю – не чекаю» для вивчення математики в 1-4 класах.

Детальніше...

20 ЖОВТНЯ В УКРАЇНІ СТАРТУЄ ХІІІ МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

На виконання Указу Президента України «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 571.

20 жовтня 2022 року в Україні стартує ХІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Урочисте відкриття відбудеться у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти.

Детальніше...

"Сміливі навчати" - безкоштовний онлайн-курс, що допоможе вчителям під час війни

Щоб допомогти освітянам підтримати власне ментальне здоров'я та подолати професійні труднощі під час війни, освітня організація «Навчай для України» та студія онлайн-освіти EdEra розробили онлайн-курс «Сміливі навчати».

Детальніше...

Радіодиктант - 2022 відбудеться 9 листопада

 Радіодиктант національної єдності у 2022 році відбудеться 9 листопада об 11:00 за київським часом.

Про це повідомив член правління «Суспільного мовлення» Дмитро Хоркін.

Детальніше...

До Дня захисника України в Монастирищенській громаді відбулися змагання за "Кубок Богуна" з військово-прикладних видів спорту

"А нашу рідну Україну, що бережуть усі віки - низький уклін і тричі "Слава" українські захисники!!!"

Саме під таким гаслом, 8 жовтня в Монастирищенській громаді відбулися змагання за «Кубок Івана Богуна» з військово-прикладних видів спорту, присвячені відзначенню Дня Захисника України, Дня Українського козацтва.

У змаганнях взяли участь команди шкіл та професійного ліцею Монастирищенської міської територіальної громади.

Детальніше...

Вітаємо з високими профспілковими нагородами

Міська організація профспілки педагогічних працівників Монастирищенської громади – одна з найчисленніших в Черкаській області. Спілчани Монастирищини - активні учасники не тільки освітнього процесу, а й профспілкової та волонтерської діяльності.

Напередодні Дня працівників освіти їх роботу відзначено нагородами обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

Однією з найпочесніших нагород є премія ім. О.А. Захаренка, видатного державного і громадського діяча, який вніс великий вклад у розвиток освіти і науки Черкащини, був активним членом освітянської профспілки. Ця премія започаткована з метою увічнення пам’яті видатного педагога-гуманіста сучасності та піднесення авторитету педагога в суспільстві.

Детальніше...