Якими будуть тести НМТ у 2023 році

У Міністерстві освіти і науки повідомили, якими будуть вступні іспити у вигляді  НМТ у 2023 році.

За  інформацією міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, причиною відмови від ЗНО є перешкоди щодо його організації та проведення через безпекову ситуацію в Україні.
Планується, що вступна кампанія буде проведена за результатами удосконаленного національного мультипредметного тесту. 

Детальніше...

ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ

Сьогодні, 21 листопада, відзначають знакове для українців державне свято – День гідності та свободи. Цього дня з інтервалом у дев’ять років розпочалися два наймасовіші протести в сучасній Україні: у 2004 році – Помаранчева революція, у 2013-му – Революція Гідності.

Детальніше...

Відбувся захід з правознавства для старшокласників з числа внутрішньо переміщених осіб

Усе в житті людини починається зі сприйняття світу очима дитини. Саме тому важливо,щоб вона знала закони і права з дитинства.  Важливо, коли вона живе в країні, де  будується правова європейська держава, хоч це все відбувається в умовах війни. 

Детальніше...

Вітаємо переможців обласного патріотичного конкурсу "Незалежна Україна: історія, що твориться сьогодні"

Освітяни Монастирищенської громади, попри усі тривоги і виклики часу, завдячуючи Збройним Силам України, впевнено тримають освітній стрій.

Інноваційному розвитку педагогічної майстерності вчителів сприяє STEM-спільнота педагогів, яка ще в минулому навчальному році вперше презентувала результати своєї роботи і отримала перші нагороди – 16 призових місць в обласному конкурсі «Територія STEM».

Цьогоріч педагоги цієї спільноти під керівництвом консультанта комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Монастирищенської міської ради» Наталії Свердлик активно розпочали свою роботу участю в обласному патріотичному конкурсі «Незалежна Україна: історія , що твориться сьогодні» , який проходив з 22 серпня по 14 жовтня 2022 року.

Детальніше...

Радіодиктант національної єдності-2022

Вчора, 9 листопада, об 11.00 освітяни закладів освіти міста, учні шкіл  активно долучились до написання  радіодиктанту національної єдності.  

Радіодиктант національної єдності — це традиційна щорічна загальнонаціональна акція, присвячена популяризації української мови — проводиться  у День української писемності та мови.

Детальніше...

9 листопада - День української писемності і мови

Щороку 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови.

У цей важкий для нашої країни час нам усім потрібно пам’ятати, що мова – це не лише засіб спілкування, а й потужна зброя у боротьбі з ворогом.

Детальніше...