Запрошення на НМТ будуть розіслані 25-26 травня

 Учасники національного мультипредметного тесту, які проходитимуть тестування під час основної сесії НМТ, отримають запрошення за 10 днів до початку сесії.

Про це під час спілкування з вступниками повідомила директор Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.

За її словами, запрошення можна буде отримати 25-26 травня через власний персональний кабінет учасника тестування.

У запрошенні буде вказана точна дата проходження тестування і адреса екзаменаційного центру, де учасник братиме участь у НМТ.

Основна сесія тестування відбудеться у період з 5 до 23 червня.

Офіційні результати НМТ учасники тестування дізнаються до 28 червня у своєму персональному кабінеті.

Джерело: Освіта.ua

У Монастирищенській громаді для школярів провели вишкіл зі стрільби з автомата

11-12 травня в Монастирищенській громаді проходив завершальний етап навчально-польових зборів серед старшокласників.

Захід організовано в рамках викладання предмета «Захист України» у частині проведення практичних стрільб з автомата Калашникова бойовими набоями.

Детальніше...

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ОБЛАСНОЇ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ "НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА ЧЕРКАЩИНИ"

З метою вивчення та популяризації досвіду кращих педагогів Черкащини з 11.04.2023 по 13.04.2023 Черкаським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників в дистанційному форматі було проведено обласну виставку-конкурс “Нова українська школа Черкащини”.

Від Монастирищенської громади на виставку було представлено 18 робіт, з яких 10 робіт відзначено Дипломами та занесено до каталогу передового педагогічного досвіду Черкащини.

Детальніше...

Вітаємо переможців обласного конкурсу на кращий електронний освітній ресурс!

Підведено підсумки обласного конкурсу на кращий освітній цифровий ресурс. Згідно наказу КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської міської ради"  № 63 від 01.05.2023 визначено переможців та призерів конкурсу:

Детальніше...

Підведено підсумки участі учнів Монастирищенської громади в інтерактивному-конкурсі грі "Майбутній податківець"

Конкурс було організовано в рамках співпраці управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради та факультету податкової справи, обліку та аудиту Ірпінського  Державного податкового університету під час проведення  телемосту «День гостинності». У ньому взяли участь  одинадцятикласники всіх закладів загальної середньої освіти громади. Захід організовано з метою пошуку та підтримки талановитих учнів, роз'яснення ролі та значення Державної податкової та Державної митної служб України, популяризації податкової та митної грамотності серед учнів.

Детальніше...

Наші діти - наша гордість!

Сьогодні міський голова Олександр Тищенко зустрівся з кращими учнями Монастирищенської громади, які показали високий рівень знань та протягом 2022-2023 навчального року представляли громаду на різних предметних олімпіадах, мовних конкурсах, спортивних змаганнях. На зустрічі були присутні учні навчальних закладів, які в рамках виконання програми роботи з обдарованою молоддю отримують стипендію від Монастирищенської міської ради.

Детальніше...