Світовим співтовариством приділено максимум уваги важливості реалізації заходів, спрямованих на якісне поліпшення ситуації з проблемою дорожньо-транспортної аварійності. 

Генеральною Асамблеєю ООН на 74 сесії схавелена Резолюція А/74/L.86 «Підвищення безпеки дорожнього руху у світі», відповідно до якої 2021-2030 роки проголошено Другим Десятиліттям дій з забезпечення безпеки дорожнього руху. Метою Другого Десятиліття є скорочення кількості смертей та травм у результаті ДТП на 50% до 2030 року.

Детальніше...

Нарада керівників освітніх закладів громади

26 березня освітяни Монастирищенської громади зібралися, щоб розглянути ряд нагальних питань галузі. До обговорення важливих освітніх проблем долучилися міський голова Олександр Тищенко та заступник міського голови Зоряна Заворотна.

Олександр Тищенко вручив грамоту Асоціації футзалу Черкаської області директору Монастирищенської ДЮСШ Олександру Ванцеровському за активну участь у розвитку дитячо-юнацького футзалу Черкащини.

Детальніше...

Битва жанрів

Управління освіти, молоді та спорту щиро вітає вихованку БДЮТ, солістку Зразкового фольклорно-етнографічного ансамблю «РОДОСЛАВ» Ілону Видаєву, яка зайняла І місце у Всеукраїнському дистанційному багатожанровому конкурсі «БИТВА ЖАНРІВ» у номінації «Вокальний жанр». Керівник Наталія Стасюк

Бажаємо нових творчих злетів!

Українські візерунки

Управління освіти, молоді та спорту щиро вітає вихованців БДЮТ, студії образотворчого мистецтва «ЧАРІВНИЙ ПЕНЗЛИК» Любов Наконечну і Сабріну Прудивус за зайняте І місце та Каріну Мусієнко за зайняте ІІ місце у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі «УКРАЇНСЬКІ ВІЗЕРУНКИ». Керівник Олена Дякова.

Бажаємо нових творчих злетів!

Детальніше...

Підприємництво для школярів

Управління освіти, молоді і спорту повідомляє про можливість для учнів закладів загальної середньої освіти пройти курс «Підприємництво для школярів», розроблений Міністерством цифрової трансформації України в партнерстві з компанією «Київстар» і студією онлайн-освіти EdEra.

Детальніше...

Засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей  з особливими освітніми потребами (ООП)

02 березня 2021 року фахівці КУ «Монастирищенський інклюзивно-ресурсний центр» Терещук Н.О. та Черниченко І.П. взяли участь у засіданні команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами (ООП), на базі ЗДО «Золота рибка», де обговорювалися питання реалізації індивідуальної програми розвитку (ІПР), особливості адаптації та модифікації програмового матеріалу, оцінювання досягнень дітей з ООП.

Детальніше...