Серпневий форум педагогічних працівників

Сьогодні відбувся серпневий форум освітян Монастирищенської громади. Зустріч вперше відбулася в незвичному форматі. Усі учасники форуму стали свідками практичного впровадження освітніх реформ.

Детальніше...

ЗАХИСТИ СВОЄ ЖИТТЯ!

Залишається 5 днів до початку навчального року, який ми маємо розпочати безпечно. Пріоритетним завданням управління освіти, молоді та спорту, керівників закладів освіти громади є процес вакцинації працівників, що дасть змогу здійснювати освітній процес в очному форматі. 

Детальніше...

Оголошення

Запрошуємо студентів і абітурієнтів Монастирищенської ТГ взяти участь у соціальній програмі Scholarship.
Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. 

Детальніше...

Привітання з Днем Прапора та 30-ою річницею незалежності України!

 

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас з Днем Прапора та

30-ою річницею незалежності України!

  У ці святкові дні нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння,а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Від усієї душі зичимо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх      справах і починаннях заради процвітання незалежної України та добробуту її народу.

 

З повагою та найкращими побажаннями

 

Начальник Управління              Голова міської організації

освіти, молоді та спорту            Профспілки працівників

Ніна ЗАВЕРТАНА                         освіти і науки України

                                                          Ірина МИЛОВА

Завершилися об’їзди навчальних закладів громади

18 серпня завершився традиційний комісійний об’їзд закладів  освіти громади щодо готовності їх до нового навчального року.

Детальніше...

Продовжено огляд стану готовності закладів освіти до початку 2021-2022 навчального року.

17 серпня з метою вивчення стану підготовки закладів освіти громади до нового навчального року комісією відділу освіти на чолі з заступником міського голови Зоряною Заворотною було обстежено 11 освітніх закладів. А саме: Шарнопільський ЗЗСО, Княжиківський ЗЗСО таЗДО «Малятко», Теолинський ЗДО «Струмочок», Копіювацький ЗЗСО, Леськівський ЗЗСО і ЗДО «Калинка», Попуднянську філію ОЗ «Монастирищенського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, і ЗДО «Чебурашка», Халаїдівську філію опорного ЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит» і ЗДО «Веселка», Дібрівський ЗДО «Веселка».

Детальніше...