
Одним із основних завдань Мінреінтеграції є, участь у формуванні та реалізації державної політики щодо здійснення заходів з протимінної діяльності, зокрема з інформування населення про небезпеку мін та вибухонебезпечних предметів (далі – ВНП).
Так, в рамках виконання програм та заходів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності серед різних вікових груп населення, щодо небезпеки від мін та ВНП, навчання правильному поводженню з ними у небезпечних ситуаціях, Мінреінтеграції забезпечено виготовлення навчальних посібників у вигляді коміксів для дітей «Мінна безпека не без ПЕКа» та «Безпечний Пекосвіт» (далі – навчальний посібник), які було розміщено в мережі Інтернет для безкоштовного завантаження за посиланнями: https://www.ranok.com.ua/info-prazdnichnyeraskraski-kniga-3-snegurochka-5640.html та https://www.ranok.com.ua/infobezpechniy-pekosvit-34684.html відповідно.
Навчальні посібники отримали схвалення від ДНЗ «Інституту модернізації змісту освіти» для використання в освітньому процесі.

26 квітня 2022 року — 36-та річниця аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
Низький уклін та глибока вдячність учасникам ліквідації наслідків вибуху на ЧАЕС!
Хай залишиться в минулому і не повториться жах тієї страшної катастрофи! Здоров’я і довголіття нашим захисникам, героям-ліквідаторам ядерної стихії, мирного неба нам і перемоги!

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційний варіант національного мультипредметного тесту. Демонстраційний тест можна завантажити у форматі .pdf за посиланням bit.ly/3OCmggX. Документ зручний для тих, у кого наразі повільний інтернет або немає можливості працювати упродовж 90 хвилин за комп’ютером.

Український центр оцінювання якості освіти затвердив зміст тесту, орієнтовний розподіл завдань і схему нарахування балів сертифікації педагогічних працівників 2022 року.
Зміст тесту визначає Програма незалежного тестування. Тест міститиме 100 завдань з вибором однієї правильної відповіді, на виконання яких буде відведено 180 хвилин.

21 квітня 2022 року розпочався набір лідерів груп для участі в програмі психологічної підтримки «Час поговорити».
Головна мета навчального проєкту – взаємна психологічна підтримка та допомога під час воєнних дій для трьох груп українців: освітян, батьків і волонтерів. Згодом навчання буде відкрито й для інших категорій.
Шановні колеги!
Управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради та
міська організація Профспілки працівників освіти і науки України
від щирого серця вітають Вас зі святом світлого
Христового Воскресіння!
Сторінка 35 із 54