Рада скасувала бов'язкове ДПА для випускників

Верховна Рада прийняла законопроєкт , який звільнить учнів 11 класів від обов'язкової державної підсумкової атестації (ДПА).  

За відповідний законопроект №5014 проголосували 298 народних депутатів.

Детальніше...

ухвалило нову програму щодо діяльності педагогів дошкілля

Міністерство освіти і науки України затвердило Типову програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодо впровадження оновленого Державного стандарту дошкільної освіти. Розроблений документ створено та рекомендовано для закладів післядипломної педагогічної освіти, для педагогічних працівників закладів освіти, що забезпечують здобуття дошкільної освіти дітям відповідного віку.

Детальніше...

стартувала кампанія про систему забезпечення якості освіти

“Якісна школа – це середовище, у якому дитина щаслива” – з таким слоганом Державна служба якості освіти України запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах. Кампанія створена в межах ініціативи “Система забезпечення якості освіти”, яка впроваджується в рамках проєкту “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe).

Мета інформаційної кампанії - інформування батьків, учнів, директорів шкіл, вчителів, а також громади про те, якою має бути якісна школа та як нова система забезпечення якості освіти і як кожен учасник освітнього процесу може допомогти закладу стати кращим.

Детальніше...

присвячених 35-им роковинам аварії на Чорнобильській атомній електростанції

З метою виконання Розпорядження КМУ від 24 лютого 2021 року №170-р «Про затвердження плану заходів, пов’язаних з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи»,  Управління освіти, молоді та спорту пропонує для використання в роботі рекомендації ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» щодо проведення відповідних заходів у закладах освіти. 

Скачати / прочитати дані рекомендації можна тут

семінар для директорів ЗДО

Відповідно до плану проведення заходів для педагогічних працівників дошкільної освіти, 9 квітня 2021 року було проведено в онлайн-режимі семінар для директорів на тему: «Освіта для сталого розвитку. Екосвідомість». Учасниками семінару стали 14 керівників закладів дошкільної освіти.

Детальніше...

засідання ради профспілки працівників освіти

9 квітня відбулося засідання ради профспілки працівників освіти. Головними питаннями порядку денного були: про виконання профспілкового бюджету Монастирищенської міської організації профспілки працівників освіти і науки України за 2020 рік та затвердження бюджету на 2021 рік; про підготовку та проведення заходів до Всесвітнього дня охорони праці в закладах та установах освіти Монастирищенської міської територіальної громади; про терміни укладення колективних угод між Управлінням освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради та міською радою профспілки працівників освіти і науки України на 2022-2026 роки; про стан організації оздоровлення членів профспілки та їх дітей; про укладання строкових договорів з педагогічними працівниками віком 60+ тощо.

Детальніше...