Монастирищанка Катерина Гурин – призерка IV Всеукраїнського етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Учениця 9 класу ліцею «Успіх» Монастирищенської міської ради Катерина Гурин, у складі  команди Черкаської області у  фінальному  етапі  XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської  та студентської молоді імені Тараса Шевченка зайняла призове ІІІ місце та нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Детальніше...

У Будинку дитячої та юнацької творчості провели родинне свято: "Зоряна година творчої родини"

Сім’я – найцінніше, що можна мати у житті. Адже саме в сім’ї дитина робить свої перші кроки, звідси вона виходить у широкий світ, навчається любові і добра, тут вчиться шанувати свою родину, землю, країну, берегти пам’ять свого роду, від тата та неньки черпає сили і віри та з їх підтримкою розправляє свої крила і здіймається до мрій.

Детальніше...

Відбулися змагання з футзалу урамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

Сьогодні на базі Монастирищенської дитячо-юнацької спортивної школи відбулися змагання з футзалу ІІ (територіального) етапу наймасштабніших учнівських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» – це чудовий шанс для юних спортсменів продемонструвати свої вміння, загартувати характер та здобути новий досвід.

За можливість зіграти у третьому (районному) етапі змагались 6 футбольних команд закладів освіти громади – Сатанівського ліцею, Цибулівського ліцею, ліцеїв «Успіх», «Ерудит», «Обдарованість» та ліцею №2.

Детальніше...

Вітаємо тенісистів ДЮСШ з високими нагородами у чемпіонаті України

З 6 по 10 березня в академії настільного тенісу Львівської області відбувся чемпіонат України з настільного тенісу серед мінікадетів. Цей чемпіонат зібрав усіх найсильніших спортсменів збірних областей України.

Нашу область представляли двоє вихованців Монастирищенської ДЮСШ: Арсеній Галай, Олександр Мазур  та спортсмени тенісного клубу, "Тайфун'' Умань  Андрій та  Дмитро Аркуша.

Детальніше...

Відбувся ІІ (територіальний) етап "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з баскетболу

У рамках Президентської програми «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», сьогодні, 7 березня, на базі ліцею «Успіх» відбулися ігри з баскетболу ІІ (територіального) етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» серед закладів загальної середньої освіти громади під гаслом «Разом переможемо».

Участь у змаганнях взяли 15 команд юнаків та дівчат.

Традиційно змагання розпочали з виконання Гімну України та хвилини мовчання у пам’ять за полеглими за волю України.

Детальніше...

«Інваспорт» запрошує на фізкультурно-спортивну реабілітацію осіб з інвалідністю

В Україні функціонує спеціалізований державний заклад – Український центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» (далі – Укрцентр «Інваспорт»), який забезпечує належні умови для фізкультурно-спортивної реабілітації осіб з інвалідністю.

Заходи в основному проводяться на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру (Львівська область) за аналогом досвіду провідних країн Європи, під час яких кваліфікованими реабілітологами впроваджуються в дію нові методики реабілітації осіб з інвалідністю із застосуванням засобів фізичної культури і спорту, залучаються провідні спортсмени-паралімпійці, які на власному досвіді показують приклади адаптації до повносправного життя.

Детальніше...