Підведено підсумки участі учнів Монастирищенської громади в інтерактивному-конкурсі грі "Майбутній податківець"

Конкурс було організовано в рамках співпраці управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради та факультету податкової справи, обліку та аудиту Ірпінського  Державного податкового університету під час проведення  телемосту «День гостинності». У ньому взяли участь  одинадцятикласники всіх закладів загальної середньої освіти громади. Захід організовано з метою пошуку та підтримки талановитих учнів, роз'яснення ролі та значення Державної податкової та Державної митної служб України, популяризації податкової та митної грамотності серед учнів.

Детальніше...

Наші діти - наша гордість!

Сьогодні міський голова Олександр Тищенко зустрівся з кращими учнями Монастирищенської громади, які показали високий рівень знань та протягом 2022-2023 навчального року представляли громаду на різних предметних олімпіадах, мовних конкурсах, спортивних змаганнях. На зустрічі були присутні учні навчальних закладів, які в рамках виконання програми роботи з обдарованою молоддю отримують стипендію від Монастирищенської міської ради.

Детальніше...

28 квітня - Всесвітній день охорони праці

      Цінність результатів будь-якої трудової діяльності не може бути вище цінності здоров’я та життя працівника. Тому Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до проблем збереження життя та здоров'я людей у процесі трудової діяльності.

Детальніше...

День обкому в Монастирищенській громаді

25 квітня в рамках проведення виїзного Дня обкому працівників профспілки освіти і науки України Монастирищенську громаду відвідали  голова Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Анатолій Стеценко, його заступник Ніна Плясунова  та головний бухгалтер Черкаського обласного комітету Профспілки Світлана Кохан.

Детальніше...

ВІТАННЯ З ВЕЛИКОДНЕМ!

Шановні колеги!

Управління  освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради  та  міська організація Профспілки працівників освіти і науки України  від щирого серця вітають Вас зі святом світлого

Христового Воскресіння!

Детальніше...

Відбулася атестація педагогічних працівників

3-5 квітня 2023 року у  сесійній залі адміністративного приміщення Монастирищенської міської ради  відбулось засідання атестаційної комісії управління освіти, молоді та спорту. Засідання вела начальник управління, голова атестаційної комісії ІІ рівня Ніна Завертана.

Детальніше...